All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
Arm Length 60 - 90 mm Automatic Supermarket Swing Gate / Bidirectional Passage Barrier Door
| OEM: | OEM Arm Length,custom Logo,custom Size |
|---|---|
| Net Weight: | 45KG/set |
| Gross Weight: | 50KG/set |
Full Automatic Swing Barrier Gate Access With Sound / Light Alarm To Preventing Illegal Intruder
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Type: | Bridge Intelligent Swing Barrier Gate |
| Passage Width: | 530mm-830mm |
Biometric function rolling gate tripod turnstile with counter in rustproof stainless steel
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 0.2 Second |
Security Integrating Tripod Turnstile Gate Face Recognition Access Control
| Product Name: | Face Recognition Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
Outside Waterproof Entrance Control Turnstile Gate 1.5mm Thickness With NFC Reader
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
|---|---|
| Application: | Pulic Toilelt, Park, Office Building, Club, Etc. |
| Product Name: | 304 SUS Automatic Tripiod Turnstile |
Full Automatic Drop Arm Turnstile Gate Double Chips Bi - Directional Three Roller
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
| Package Size: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1080mm (H) |
Bidirectional Pedestrian Tripod Turnstile Gate With Access Control System / LED Indicator Lamp / Alarm Light
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Auto Reset Flap Barrier Gate IP54 35 Persons/Min For Gym Club Company
| Warranty: | 1year Free Guaranty Service |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Product Name: | Automatic Half Turnstile Access Control For Gym |
Passage Width 600 MM Full Automatic Tripod Barrier Gate With Coin Accepter / Counter Function
| Application: | Pulic Toilelt, Park, Office Building, Club, Etc. |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
Anti - terrorism Hydraulic Security Road Blocker , Hotel Entrance Road Blocker System
| Size: | Standard:L 2500* W 920* H 760 Mm , Also Can Be Custom Length According The Site Situation |
|---|---|
| Protection Grade: | IP54 |
| Material: | A3 Steel,anti- Rust Paint |

