All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 460 Products.
Slim Rfid Dual Full Height Turnstile Gate Access Control Barrier System
| Power Supply: | AC220V/110V |
|---|---|
| Material: | SS 304, Thick 1.5mm ~ 2.0mm |
| Pass Rate: | 35~40 Person/min |
Bi - Directional Speed Gate Turnstile With Facial Reader TCP IP Communication Bar Code
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 100~240 V(AC) |
IC ID Barcode Fingerprint Swing Gate Turnstile Facial Recognition
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | 40 Person/min |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter) |
Foot Stand 1.5meter Swing Barrier Gate RS485 304 Stainless Steel Turnstiles
| Size Of Product: | 280*330*1500mm |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Swing Arm Length: | 30-90cm |
Swimming Pool Flap Speed Turnstile Gate With Modern Infrared Camera Passage
| Wing Panel: | Red / Blue / Transparent / Black Color |
|---|---|
| Power Supply: | 100-240V(AC) |
| Throughput Rate: | 35~40 Persons Per Min |
304SUS High Speed Swing Barrier Turnstile Face Recognition Turnstile
| Wing Panel: | Red / Blue / Transparent / Black Color |
|---|---|
| Power Supply: | 100-240V(AC) |
| Throughput Rate: | 35~40 Persons Per Min |
SS304 Safety Access Control Management Flap Barrier Gate Turnstile Security Gate For Train
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Public Buildings Lobby Premium Quality Tube Type disabled access turnstiles price
| Product Name: | Color Steel Sentry Box |
|---|---|
| Size Of Product: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Material: | Color Steel |
CE certificate bidirectional full automatic stainless steel fingerprint access control turnstile
| Working Temperature: | -20℃~+70℃ |
|---|---|
| Communication Interface: | RS485/TCP/IP |
| Dimension: | 1200 * 300 * 1000 (mm) |

