All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
CE certificate bidirectional full automatic stainless steel fingerprint access control turnstile
| Working Temperature: | -20℃~+70℃ |
|---|---|
| Communication Interface: | RS485/TCP/IP |
| Dimension: | 1200 * 300 * 1000 (mm) |
OEM Logo Sliding Turnstile / QR code Turnstile Door / Security Swing Barrier Gate / For Public Lobby
| Size Of Product: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Lifetime: | More Than 15 Years |
Smart Swipe Cards Controlled Access Gates For Stadium Club Hotel Office Entrance
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Net Weight: | 80KG |
Anti-tailgating Pedestrian contactless airport turnstile / NFC Smart Speed Gate System Solution for Metro
| Size: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| MAIN MATERIAL: | 304 Stainless Steel |
| Application: | Entry / Exit Of Carport, Hotel, House |
60-65cm SS316 Rfid Card Face Recognition Turnstile
| Product Size: | 140(L)* 20(W)* 100(H)CM |
|---|---|
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
| Application: | Prison, Factory, Government Etc. |
Pedestrian 600mm Lane RS485 0.6s Sliding Gate Turnstile
| Communication Interface: | RS485/Relay Signal |
|---|---|
| Passage Width: | 600~900mm (One Passage) |
| Type: | High Spped Gate |
Double Direction Facial Recognition Turnstile Barrier System 1200mm Long
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Power Supply: | AC 100~240 Volts, 50/60HZ |
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
RFID Flap Barrier turnstile security gate with Voice Prompt and alarm function
| Product Name: | RFID Flap Barrier Gate With Voice Prompt Function And Alarm Function |
|---|---|
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
Three Arm Tripod Turnstile Gate
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | ≤600 Mm |
| Output Signal: | Standard Relay Signal |
Fitness Club Barcode Check In Speed Gate Turnstile , Office Swing Turnstile
| Opening Time: | 0.6 Second |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400*300*1000mm |
| Wing Material: | Acrylic |

