All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
Half Height Coin or Token Operated turnstile entrance gates for Swimming Pool Entrance
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
| Package Size: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1100mm (H) |
Mechanism Access Control Turnstile Tripod Turnstile Gate Barcode Reader Entrance And Exit
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Compatible: | ESD Testing System |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Outdoor entrance Tripod Turnstile Gate with coin operater / RFID barcode
| Product Name: | Esd Tripod Turnstile Barrier With Qr Barcode And Fingerprint Scanner And RFID Reader |
|---|---|
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
Workshop turnstile entrance gates , esd turnstile security systems with Test Device
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Compatible: | ESD Testing System |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Biometric Automatic Rotate Tripod Turnstile Gate Half Height For Entrance
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | Passage Width: ≤600 Mm |
| Type: | Tripod Turnstile |
Automatic Barcode / Qr Code Turnstile Ticket Management Systems For Tourist Area , Museum , Cinema Entrance
| Product Name: | Ticket Management System |
|---|---|
| Application: | Subway Station, Bus Station,Scenic,Movie Theater,Stadium,Concert,etc |
| Type: | Turnstile Gate With Ticket Management System |
Rustproof Steel Bi Directional Tripod Turnstile Gate Pedestrian With Rfid Reader
| Product Name: | Competitive Price Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Waterproof Long Lifetime waist high turnstiles Operated By RFID Bracelet / Coin / RFID Card
| Product Name: | Swimming Pool Turnsitle |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
Indoor Stainless Steel Body Security Tripod Turnstile With High Quality
| Product Name: | Tripod Turnstile Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Barcode System RFID Card Reader Access Control turnstile For Tourism / Sports
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |

