All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 460 Products.
Qr Code Barcode Waist Height Turnstile For Stadium/Gym/Cinema/Scenic Area
| Product Name: | Qr Code Barcode Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Intelligent DC 24V Access Control Security Swing Gate , Airport Swing Gates
| Product Name: | Access Control Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Flow control revolving arm Tripod Turnstile Gate for school supermaket station
| Product Name: | Flow Control Revolving Arm Tripod Turnstile Security Door For School Supermaket Station |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Biometric Swing Barrier Gate
| Size Of Product: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Material: | Stainless Steel 304/316 |
kindergarten Swing Barrier Gate 600 - 900mm Passage width bi direction adjustable
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Intelligent Pedestrian Barrier Gate
| Product Name: | Speed Gate Turnstile |
|---|---|
| Front LED Screen: | Can Be Customized |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-50℃ |
Stainless Steel Access Control System Tripod Turnstile Gate Pedestrian Speed Gate
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |
RFID Ticketing System Electronic Tripod Turnstile Gate For Tourist CE Approved
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Standared 304 Stainless Steel |
High Speed Edestrian Barrier Gate Stainless Steel Access Control System For Restaurant Hall
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Unique High Standard Swing Gate For Public Area Fast Pass 40 Person One Minute
| Product Name: | 304 SUS Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |

