All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
Unique High Standard Swing Gate For Public Area Fast Pass 40 Person One Minute
| Product Name: | 304 SUS Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Office Building Automatic controlled access turnstiles Waist High
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |
GYM Automatic Card Rfid Access Control Turnstile Gate , Turnstile Security Doors Sus304
| Size: | 1200L*W280*H1000mm |
|---|---|
| Arm Length: | 510mm |
| Application: | Indoor/outdoor With Tent,Company |
Amusement Park Barcode Scanner Turnstile
| Product Name: | Qr Code Access Control Turnstile |
|---|---|
| Finish: | Brushed Surface |
| Dimension: | L1200 X W280 X H1000mm |
Pedestrian Traffic Portable entry Swing Barrier Gate
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Optical Sensors 0.6s Retractable Flap Barrier Gate Anti Tailgating
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| Type: | Fully Automatic |
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
Conveniet Use Swimming Pool / Gym Tripod Turnstile Gate , Bracelet Reader
| Product Name: | RFID Bracelet Tripod Turnstile Gate |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
10mA SUS304 SDK Thermal Imaging Pedestrian Swing Gate
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Material: | 304stainless Steel |
ESD Tripod Turnstile Access Control System With Foot Pedal & 8 Inch Computer ESD Teste Gates
| Product Name: | Esd Tripod Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
No Noise Library Exhibition Hall Swing Barrier Gate With Facial Recognition / RFID Card
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Exhibition Hall Turnstile Gate |

