All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 460 Products.
Direction Display Effective Tripod Access System , Bus Coin turnstiles gates
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 320*310*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
304 Stainless Steel Semi Automatic Vertical Tripod Turnstile With Mifare Card Reader
| Product Name: | Portable Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 430*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Intelligent 3 Arms Stainless Steel Tripod Turnstile Gate For Traffic / Office Building
| Product Name: | Access Control Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Intelligent Security Tripod Turnstile Gate 220V / 110V Working Power
| Product Name: | 304 SUS Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
Anti Tail Security Airport Biometric Turnstile Barrier Led Display For School / Hotel
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Rust Proof Tripod Turnstile Gate Resist To External Destroy For Residential , Gym
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
304 Stainless Steel Tripod Turnstile Gate Hydraulic Shock Absorbers Intelligent
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
RFID Tripod Turnstile Gate Mechanism , Stainless Steel entrance security systems
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Stainless Steel |
High Security Flap Barrier Gate Customized Led Light Changeable
| Product Name: | High Security Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Waist Height Automatic Rotate Tripod Turnstile Gate In Supermarket Access Control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Working Movement: | Working Movement: DC24V Solenoid Valve |

