All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
Bus station three arm gate tripod turnstile for Intelligent flow control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 0.6second |
Access Control Tripod Turnstile Gate , pedestrian security gates Semi - automatic
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |
CE 120 Volt Power supply Tripod Turnstile Gate With Coin Collector , Stable Working
| Size Of Product: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Package Size: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1100mm (H) |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Digital Facial Recognition Turnstile , Swing Barrier Gate Access Control System
| Product Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Intelligent Drop Arm Tripod Turnstile HS Code Mechanism With Rfid Card Readers
| Product Name: | Semi-auto Or Fully Auto Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Electronic Acrylic Flap Barrier Gate 2 Ways Lanes Bidirectional Rfid Barrier On Indoor Events
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Card / RFID Wristband Electronic Turnstile Door , pedestrian gate access control Custom
| Product Name: | RFID Bracelet Tripod Turnstile Gate |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
Coin token metro tripod turnstile access control system SDK software payment management
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | Passage Width: ≤600 Mm |
| Type: | Coin Token Tripod Turnstile |
Waterproof Flap Barrier Gate Automated Esd Foot Checker 90cm Wide Security System
| Material: | 1.5mm Thick 304stainless Steel |
|---|---|
| Ir Sensor: | 4-6 Pairs |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
12M Long High Security Road Block Barrier Protection For Government Buildings Entrance
| Type: | Full Automatic Hydraulic Control System |
|---|---|
| Protection Grade: | IP68 |
| Material: | A3 Steel,anti- Rust Paint |

