All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
Single or bi-directional swing barrier gate for Residence Area and Tourism
| Product Name: | Single Or Bi-directional Swing Barrier Gate For Residence Area And Tourism |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Water proof stainless Swing Barrier Gate , Swimming Hall swing arm barrier
| Product Name: | Water Proof Stainless Swing Barrier Gate For Swimming Hall And Fitness Gym |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Long lifespan Swing Barrier Gate , remote control Speed Gate Systems with IR indicating system
| Product Name: | Long Life-span Swing Barrier Gate With IR Indicating System In Remote Control |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Bidirectional Swing Barrier Gate sliding mechanism / bus station pedestrian security gates
| Product Name: | Long Life-span Swing Barrier Gate With IR Indicating System In Remote Control |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Double motor remote control Swing barrier gate with fingerprint and RFID reader
| Product Name: | Double Motor Remote Control Swing Barrier Gate With Fingerprint And RFID Reader |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Fully Automatic SS304 Tripod Gate Barrier With Self Check Program
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Self Check Alarm Function Swing Barrier Gate Direction Display Id Card Reader
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 350*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Column Manual Single Direction Swing Barrier Gate , Supermarket Arm Barrier
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 168mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
IP54 220v AC Power Flap Barrier Gate Electronic Optical Gate Waist Height
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
CE Approved Anti Rushing Flap Barriers 304 Stainless Steel TCTP / IP , RS485
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |

