All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 460 Products.
Waist High Gates Outdoor Waterproof 304SS Pedestrian Control System
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
Intelligent QR Code Reader Barrier Swing Gate Face Scanner Pedestrian Channel Barrier
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Usage: | Subway Station Mall |
Professional Face Turnstile Security Systems , Fingerprint Attendance Machine
| Face Capacity: | 400 (1:N) |
|---|---|
| Fingerprint Capacity: | 2000 |
| Logs Capacity: | 100,000 |
Strong Single Lane Swing Barrier Gate Anti Pinch Function For Luggage Access
| Size Of Product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Face Detection IP54 0.6 Second ESD Entry Flap Barrier Gate
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
|---|---|
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
8 Inches 304 Stainless Steel ESD Gate Access Control ESD Tester Gate
| Product Name: | Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Biometric Swing Barrier Gate 0.6s Speed 40 Persons/Min
| Sliding Speed: | 0.6 Second |
|---|---|
| Power Supply: | AC 100-240Volt |
| Lane Width: | 50cm,60cm (or Custom70-90cm) |
Airport Hydraulic Road Blocker 3 Meter Length 220 Volt Security Road Blocker
| Type: | Full Automatic Hydraulic Control System |
|---|---|
| Protection Grade: | IP68 |
| Material: | A3 Steel,anti- Rust Paint |
Hydraulic IP68 Parking Barrier Gate For Commercial Buildings
| Type: | Full Automatic Hydraulic Control System |
|---|---|
| Protection Grade: | IP68 |
| Material: | A3 Steel,anti- Rust Paint |
Vehicle Anti Terrorist Hydraulic Road Blocker For Government , Prison , Military Area
| Size: | Standard:L 2500* W 920* H 760 Mm , Also Can Be Custom Length According The Site Situation |
|---|---|
| Protection Grade: | IP54 |
| Material: | A3 Steel,anti- Rust Paint |

