All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
Face Recognition Glass Flap 2.2m Swing Barrier Gate
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Tailgating Alarm Tripod Security Gates Semi Automatic CE Approved
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application: | Company,hotel,airport |
| Odm/oem: | Accepted |
Temperature Detect Infrared Fever Camera Swing Barrier Gate
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |
RFID automatic roller revolving speed gate turnstile In outdoor public service
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Passage Width:: | ≤600 Mm |
outdoor Facial Recognition Thermometer Infrared Swing Arm Barriers
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |
TCP / IP swing barrier gate with RFID card / fingerprint in access control system
| Product Name: | TCP / IP Swing Barrier Gate With RFID Card / Fingerprint In Access Control System |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
High - Class Glass Width 900 mm Swing Barrier Gate With Card Reader
| OEM: | OEM Arm Length,custom Logo,custom Size |
|---|---|
| Gross Weight: | 50KG/set |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
One Way Entry Gates Facial Recognition Turnstile DC24V Brush Motor With Multi Function
| Size Of Product: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Lifetime: | More Than 15 Years |
Intelligent ESD Gate Anti Static Wrist Strap With Access Control HIV Card Software
| Monitor: | 8 Inches |
|---|---|
| Accessories: | Wrist-strap, Right And Left Shoe |
| Control Software: | Available |
Smart card rfid reader flap barrier with acrylic glass wing in access remote control
| Product Name: | Smart Card Rfid Reader Flap Barrier With Acrylic Glass Wing In Access Remote Control |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |

