All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
Custom Manual Hydraulic Security Bollards , Stainless Steel Automatic Road Blocker
| Power: | AC220C/380V |
|---|---|
| Application: | Entrance Of The Hotel, Buildings, Main Street ,etc. |
| Operating Temperature: | -10°C~65°C |
Nfc Cards Theme Park Tripod Turnstile Gate Passenger Reader For Counter Entrance
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
RFID passage entrance Tripod Turnstile With Counter for Factory / tourism / building lobby
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
| Time Of Opening/closing: | 0.2 Second |
8 Inch LCD Screen ESD Turnstile Gate System With Foot Pedal and Wristband
| Dimension: | L1200/1400xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Speed Barrier Gate Movement Manufacture Store Swing Barrier Support 600mm Width Door Flap Access Control Turnstile
| Access Control Type: | RFID Card |
|---|---|
| Open/close Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | TCP/IP |
Supermarket Exit / entrance high speed and gate Access Control anti rush alarm function
| Product Name: | LED Bi-directional RFID Flap Barrier Mechanism Gate For Office Building Museum |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Revolving door Optical tripod turnstiles gate in sercurity pedestrian control
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Time Of Opening/closing: | 0.2second |
| Passage Width: | 600mm |
RFID / IR Sensor Cylinder pedestrian barrier gate For Residential Community
| Size Of Product: | 1200*168*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Type: | Pedestrian Barrier Gate |
Traffic Parking Security Barrier Gate Vehicle 24V DC Motor Rfid Reader
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
RFID swing barrier gate anti-Infrared clamp function for building office r supermarket
| Product Name: | RFID Swing Barrier Gate Anti-Infrared Clamp Function For Building Office R Supermarket |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |

