All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
Anti Tailgating Biometric Handicap Access Turnstile Gate
| Size: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| MAIN MATERIAL: | 304 Stainless Steel |
| Passing Speed: | 40 People/min |
Airport Ticket Identification Swing Gate Turnstile Baffle Design
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Operating Time: | 0.2 Seconds |
| MCBF: | 5,000,000 Cycles |
Narrow Lobby Dual Motors Speed Gate Turnstile Swing Barrier Digital Access Control System
| Transit Speed: | 40 Persons/min (normal Open) |
|---|---|
| Front LED Screen: | Can Be Customized |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-50℃ |
Superior Quality Swing Barrier Gate , Resistant To External Damage Automatic Bidirectional Gate
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
DC24V retractable Controlled Access Turnstiles wirh card reader identification equipments
| Product Name: | DC24V Retractable Flap Barrier Gate Wirh Card Reader Identification Equipments |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Stainless Steel Automatic Flap Barrier Turnstile High Speed Rfid With Fingerprint Readers
| Power Supply: | AC220V/110V,50/60Hz |
|---|---|
| Type: | Single Core & Double Core |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter) |
QR code card reader Half Height Double Face Recognition Mechanism tripod turnstile zk
| Odm/oem: | Accepted |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
Automatic Flap Barrier Gate For Office Building RFID Pedestrian Entrance
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Access Control Waist High Turnstyle barrier rfid reader Turnstile for School or Hospital entrance
| Input: | 100V~240V |
|---|---|
| Flap Panel Color: | Red, Blue, Black Or Transparent |
| Swipe Card: | Two Ways |
Waist Height Stainless Steel Bidirectional Flap Barrier Gate , RFID Car Automatic Flap Barrier
| Product Name: | 304 Staineless Steel Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |

