All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Passage Access Automatic Security Swing Barrier Gate For Metro Station / Stadium / University
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Type: | Full Automatic |
| Size Of Product: | 1400*200*1000mm |
Bi Directional Pedestrian Qr Code Swing Barrier Gate Turnstile Pillar Door System For Gym
| OEM: | OEM Arm Length,custom Logo,custom Size |
|---|---|
| Pole Size: | Diameter 168mm ; Height 1050mm |
| Passage Width: | 530mm-830mm |
Shenzhen high quality tandem pedestrian access control gate fix rotational turnstile with fours arm revolving
| Product Size: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
980mm Height Bi Directional Flap Barrier Gate Security Subway Turnstile
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | 40 Person/min |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Automatic Pedestrian ESD Gate LCD Single Passage 3 Arm Turnstile For Lobby Entrance
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
QR Code Access Control Turnstile Gate Full Automatic LED Tripod Barrier Gate
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Counter Automatic Flap Barrier Gate 304 Grade Acrylic Glass With Fingerprint Lock
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
35 Person / Min Flap Barrier Gate Retractable Arm Drop Rfid Control Plus Esd Checker
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
Auto Reset Flap Barrier Gate IP54 35 Persons/Min For Gym Club Company
| Warranty: | 1year Free Guaranty Service |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Product Name: | Automatic Half Turnstile Access Control For Gym |
Intelligent Security Flap Automatic Barrier Gate Under 220V / 110V Working Power
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |

