All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Glass Door Fingerprint Swing Barrier Gate Full Height Flap Turnstile Wing Barrier
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Usage: | Subway Station Mall |
Three Passageways ESD Electric Tripod Turnstile Gate Portable 3 Arm For Workshop
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Electronic Attendance System ESD Gate Stainless Steel Revolving Tripod Turnstile Gate
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Remote Control Security Turnstile Gate Office Customize Logo Swing Barrier Price
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
Intelligent Face Recognition Pedestrian Barrier Gate Sliding Turnstile Gate QR Code Reader
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
RFID Access Control Drop Arm Gate Rotating 3 Arm Revolving Tripod Turnstile Gate
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
High Safe Exit Entrance Stainless Steel Turnstile Stable Rotating For Factory
| Color: | Stainless Steel Brushed / Powder Coating |
|---|---|
| Passage Width: | 600mm |
| Type: | Manual Or Automatic Control |
90cm Wide Swing Turnstile Gate with Biometric Access Control
| Sliding Speed: | 0.6 Second |
|---|---|
| Power Supply: | AC 100-240Volt |
| Lane Width: | 90cm (or Custom 90~120cm) |
infrared automatically turnstile mechanism barcode reader swing hidden gate barrier for student access
| Size Of Product: | 1.5*1.5*2.4 Meter |
|---|---|
| Material: | Channel Steel |
| Lifetime: | More Than 15 Years |
Flexible Fast Pass Speed For RFID Card / wristband Control Sytem With Automatic Barrier Turnstile
| Card Capacity: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID / IC Card , Wristband |
| Sensing Read Card Distance: | <10 Cm |

