All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Luxury Shape Speed Gate Security Half Height Turnstiles For Fitness
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Bubble+crate |
ESD Wrist Strap / Footwear Tester With LCD Screen , Automatic Turnstile , Card Reader
| Pedal Dimension: | (W)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| Right Shoe Setting: | 750kΩ-35MΩ |
| Instrument Dimensions: | (W)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
Access Control RS485 SS304 0.6s Swing Turnstile Barrier
| Passing Width: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Fully Automatic |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Full Automatic RFID Turnstile 90CM Wide Passing For Security
| Size: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | < 40 Person/min |
| Access Width: | 60,90cm, Or Longer, Can Custom-made |
SUS304 Pedestrian Access Control Turnstile Gate
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Fast Speed Swing Barrier Turnstile 45persons/Min For Subway Station Mall
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Electric Swing Gate Turnstile Entrance Control System Pedestrian Security Turnstiles
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
Mechanism DC Brushless Motor Speed Turnstile Gate Automatic 1.8meter Height Glass Barrier
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Outdoor Access Control Turnstiles Anti Rust Stainless Steel With LED Lights
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Fingerprint Fully Automatic Swing Turnstile Barrier Crowd Entrance For Airports
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Usage: | Subway Station Mall |

