All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
External 60cm Flap Barrier Turnstile Fingerprint 2 Paths Access Control Entrance Solution
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Store Swing Barrier Gate 600mm Width Flap Access Control Speed Gate Turnstile
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Swing Arm Length: | 30-90cm |
IR Sensor Flap Barrier Turnstile High Security Full Auto Servo Motor For Airport
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Security Turnstile Gate with 1400x120x1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| Access Control Type: | RFID Card, Face Recognition, ESD System |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Untouchable Handicap Turnstile Cylinder Automatic Barrier Gate 24V Brush DC Motor
| Product Name: | Automatic Swing Barrier |
|---|---|
| Size Of Product: | Pillar Diameter 168mm, Height 1000m |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Philippines Stadium Full Height Turnstile / biometric access control barrier gate in outdoor
| Product Size: | 520(L)* 175(W)* 215.5(H)CM |
|---|---|
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Slide Gate Flap Barrier Turnstile Retractable Wings With Face Recognition System
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Direction: | One Or Bi-direction(optional) |
Stadium Biometric 650mm Width 1200w Full Height Turnstile
| Product Size: | 2400 (L) * 1250 (W) * 2250 |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Warranty: | 1 Year |
QR Barcode RFID Reader Tripod Turnstile Gate Android Tablet
| Arm Length: | 510mm |
|---|---|
| Weight: | 65kg |
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
RS485 600mm Passage Ticket Reader Tripod Turnstile Gate
| Application: | Company,hotel,airport |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |

