All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Office Fast Access Control Smart Hotel Remote Control Entrance Automatic Swing Barrier Baffle Gate Turnstile
| Access Control Type: | RFID Card, ESD System, Face Recognition |
|---|---|
| Barrier Open/close Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Portable 90cm entry channel optical swing Barrier Gate / Heavy Traffic cylindrical speed gate
| Size Of Product: | High 1000mm, Diameter 168mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Automatic coin machine digital counter Barcode identification access control system price tripod turnstile
| Passing Speed: | 30people/min |
|---|---|
| Thick Of Steel: | 1.5mm Or Custom Desgin |
| Access Control System: | Counter, Fingerprint, Nfc ,zk Reader |
swipe card access control turnstile gate for wheelchair
| Passage Width: | 110cm, 90cm,60cm |
|---|---|
| Application: | Factory, Border,plant, School, Gym |
| Swing Panel Length: | 35~90cm Per Pc |
Automatic Flexible Running Swing Turnstile Durable Stainless Steel for Stores , Supermarket
| Size Of Product: | Diameter: Main Pole: Φ168mm Height: 1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Type: | Pillars Automatic Swing Barrier Gate |
Normally 40 Person / Min Pass Rate Swing Barrier Gate , Easy Operation Security Turnstile
| Size Of Product: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Type: | Bridge Intelligent Swing Barrier Gate |
High Bidirectional Turnstile Full Automatic Flap Pedestrian Half Height Turnstiles Barrier Gate
| Direction: | Bi-direction/Single Direction Pass |
|---|---|
| Screen Display: | Optional |
| Type: | Single Wing Or Double Wings |
Mechanism Zk RS485 Fingerprint Slap Turnstile Gate 0.2 Second
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
| Warranty: | 1 Year |
Auto Recognition 0.2s Swing Barrier Gate Access Column Swing Turnstile
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Half Height Infrared access control Flap Barrier Gate Manual Card Collecting Turnstile
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | 40 Person/min |
| Material: | 304 Stainless Steel |

