All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Digital Facial Recognition Turnstile , Swing Barrier Gate Access Control System
| Product Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Tripod Facial Recognition Turnstile Automatic Entrance Security RFID Counter Gate
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
304 Stainless Steel RFID Fingerprint Face Reconganation All In One Government Projects
| Product Name: | High Speed Rail Turnstile |
|---|---|
| Dimensions (flat): | 3000*300*1000mm Or Cusotmzied |
| Weight: | 350KG |
Intelligent Pedestrian Barrier Gate
| Product Name: | Speed Gate Turnstile |
|---|---|
| Front LED Screen: | Can Be Customized |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-50℃ |
Best sale automatic tripod turnstile / kids turnstile outside RFID Waist Height Fingerprint barrier
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Automatic Barcode / Qr Code Turnstile Ticket Management Systems For Tourist Area , Museum , Cinema Entrance
| Product Name: | Ticket Management System |
|---|---|
| Application: | Subway Station, Bus Station,Scenic,Movie Theater,Stadium,Concert,etc |
| Type: | Turnstile Gate With Ticket Management System |
ESD Tripod Turnstile Access Control System With Foot Pedal & 8 Inch Computer ESD Teste Gates
| Product Name: | Esd Tripod Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
100V 240V Pedestrian High Security Revolving Door Access System Gate Full Height
| Certification: | CE |
|---|---|
| Application: | Prison, Factory, Government Etc. |
| Power Supply: | AC220V/110V |
90CM width Sliding Card Double Wing access control barriers with automatic sensor
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
|---|---|
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
| Product Name: | Width 900mm Double Wing Turnstile |
Time Attendance Access Control Facial Recognition Turnstile Integrated Wiegand Cctv Camera
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |

