All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Full Automatic Bi-directional Swing Barrier Gate Security For Supermarket 120 - 160 mm Width
| Size Of Product: | Diameter: Main Pole: Φ168mm Height: 1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Net Weight: | 85KG/set |
TCP / IP Communication Coin Operated Turnstile Half Height Entry Token Machine Door
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Fully Automatic Metal Drop Arm Barrier Gate 304 Stainless Steel For Handicapped
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
304 SS Pedestrian Turnstile Gate Swimming Pool Safety Controlled Card Operated
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Face Recognition Glass Flap 2.2m Swing Barrier Gate
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Access Control NFC RFID Card Reader Barrier Gate
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Hotel Face Recognition Swing Barrier Gate Bidirectional Bar Code Entry Door
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Workplace Entry Tripod Turnstile Gate Non Contact Face Recognition With Body Temperature Measure
| CPU: | Quad Cortex-A17 Processor, 1.8GHz Frequency |
|---|---|
| Operating System: | Android 5.1 |
| Application Mode: | Gate, Wall-mounted, Desktop, Floor-mounted Installation |
One Way Entry Gates Facial Recognition Turnstile DC24V Brush Motor With Multi Function
| Size Of Product: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Lifetime: | More Than 15 Years |
Crowd Control Passport Scanning Turnstile
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Usage: | Subway Station Mall |

