All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Traffic Parking Security Barrier Gate Vehicle 24V DC Motor Rfid Reader
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Wide Lane Pedestrian Swing Gate , Automatic DC Entrance Barrier Gate Office Building
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
|---|---|
| Dimension: | L1400xW200xH1000mm |
| Type: | Single Core & Double Core |
Intelligent QR Code Reader Barrier Swing Gate Face Scanner Pedestrian Channel Barrier
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Usage: | Subway Station Mall |
Manual / Automatic System Control Swing Arm Barrier Under Rapid Speed / Direction Reminder
| Net Weight: | 45KG/set |
|---|---|
| Gross Weight: | 50KG/set |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Half Height Entry Office Building Tripod Turnstile Gate 304 Stainless Steel
| Housing Material: | Standard 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | Within 600 Mm |
| Passing Direction: | Bi-directional Or Single (adjustable) |
Auto Code Tripod Barcode Scanner Turnstile
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
High Class Swing Barrier Gate Two Way Lanes Automatic Card Swipe For Amusement Park
| Size: | L1200/ 1400*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | < 40 Person/min |
| Access Width: | 60,90cm, Or Longer, Can Custom-made |
Arm Length 60 - 90 mm Automatic Supermarket Swing Gate / Bidirectional Passage Barrier Door
| OEM: | OEM Arm Length,custom Logo,custom Size |
|---|---|
| Net Weight: | 45KG/set |
| Gross Weight: | 50KG/set |
Biometric Fingerprint Turnstile Security Systems Access Control
| Fingerprint Capacity: | 500 |
|---|---|
| Logs Capacity: | 500 |
| Access To Record Capacity: | Plactic |
Strong Single Lane Swing Barrier Gate Anti Pinch Function For Luggage Access
| Size Of Product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |

