All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Biometric Swing Barrier Gate
| Size Of Product: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Material: | Stainless Steel 304/316 |
304 Standard Stainless Steel Customized OEM High Security security pass gate single gate for people
| Access Control Type: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier Open/close Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | TCP/IP |
60cm Passage Wide Tripod Barrier Gate Double Side TCP/IP Biometric Qr Code Reader
| Odm/oem: | Accepted |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
51cm Arm SUS304 IP54 ESD Gate Intelligent Pedestrian Barrier Gate
| Product Name: | Pedestrian Barrier Gate |
|---|---|
| Material: | SS304 |
| Control Software: | Yes |
304 Stainless Steel ESD Gate Anti Static Checker Tool Esd Wrist Strap Tester
| Product Name: | ESD Tester |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
ESD Gate with RFID Card Reader 8 Inch Screen Wrist Strap Tester
| Display Size: | 8 Inches |
|---|---|
| Power Supply: | 220 / 110 V(AC) |
| Operating Voltage: | Input AC220V Output DC12V |
CE ESD Test Smallest Quick Pass Swing Gate Barrier DC Brushless Motor Speed
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Biometric Recognition DC24V Flap Barrier Gate For Subway Station
| Type: | Single Core Or Dual Core Unit |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-70℃ |
| Certification: | CE |
Fully Automatic SS304 Tripod Gate Barrier With Self Check Program
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Bi Direction Tripod Barrier Gate Factory Access Control Security
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |

