All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
8 Inch LCD Screen ESD Turnstile Gate System With Foot Pedal and Wristband
| Dimension: | L1200/1400xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Office Entry 304 Stainless Steel Automatic High Security Pedestrian Access Control Swing Barrier Speed Gate
| Dimension: | 1400*120*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| Display Type: | Facial Display LCD Screen |
| Lane Width: | 55-130CM |
Office Speed Lane Turnstile Card Finger Facial QR Code Time Attendenace Security Control
| Type: | Single Core & Double Core,high Spped Gate |
|---|---|
| Size: | L1200*W200*H1000mm |
| Communication: | RS485 TCP/IP |
LED Display Tripod Turnstile Gate Waist High TCP/IP Wiegand Rfid Access Pcb Board
| Odm/oem: | Accepted |
|---|---|
| Pass: | Single Or Bi-directional Pass |
| Arm Length: | 510mm |
60cm Lane RS232 Facial Recognition Flap Barrier Gate
| Power Supply: | AC100V-240V |
|---|---|
| Passing Speed: | 40 Persons/min |
| Access Width: | 60,90cm Or Custom-made |
Speed Barrier Gate Movement Manufacture Store Swing Barrier Support 600mm Width Door Flap Access Control Turnstile
| Access Control Type: | RFID Card |
|---|---|
| Open/close Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | TCP/IP |
Interlock Anti Passback 4 Doors Access Control Panel Board Remote Open Web Server
| Card Capacity: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID / IC Card , Wristband |
| Sensing Read Card Distance: | <10 Cm |
Customized Card Swipe Automatic Tripod Turnstile 304 Stainless Steel CE Certificated
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Automatic Security Intelligent Flap Barrier Gate ODM / OEM Retractable User Friendly
| Name: | Retractable Flap Barrier |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Intelligent ESD Gate Anti Static Wrist Strap With Access Control HIV Card Software
| Monitor: | 8 Inches |
|---|---|
| Accessories: | Wrist-strap, Right And Left Shoe |
| Control Software: | Available |

