All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Turnstile Entry Systems Access Control Turnstiles Flap Gate With Esd Shoe Checker
| Left Shoe Setting: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Wrist-strap Setting: | 0.1-35MΩ |
| Control Software: | Has ( There Is Simple Esd Tester Without Software) |
Exit Biometric Facial Turnstile Entry Systems Half Height Tourniquet RFID Card Reader
| Material: | 1.5mm Thick 304stainless Steel |
|---|---|
| Ir Sensor: | 4-6 Pairs |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Entry Semi Auto Access Control Subway Turnstyle Mechanism Cusotmize
| Product Name: | Tripod Turnstile Mechanism |
|---|---|
| Application Place: | Gym , Amusement Park , Stadium , Pulic Area , Office Building , Club, Etc |
| Gross Weight: | 70KG |
High Security Boat Shape Swing Turnstile With RFID Access Control Systems
| Product Name: | High Security Swing Turnstile |
|---|---|
| Weight: | N.W 90kg/pc |
| Size: | 1400*250*1000mm |
DC24V Automatic Flap Barrier Gate / turnstile entry systems With Two Lane For Subway
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200/1400*280*990mm |
| Package Size: | 1280/1480*370*1070mm |
High quality LCD display metro turnstile pedestrian barrier with token acceptor and rfid TICKET reader
| Application: | Metro, Train Road, Apartment |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1400*280*1000mm |
Vertical Tripod Access Control Turnstiles 420mm ( L ) * 330mm ( W ) * 990mm ( H )
| Product Name: | Small Size Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Net Weight: | 40kg |
Supermarket Bi - directional turnstile entry systems By Infrared Induction
| Product Name: | Supermarket Swing Barrier Gate With Sound And Light Alarm Prompt Functions |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
M1 Card Reader Pedestrian Vertical Tripod Turnstile Gate Access Control Portable
| Type: | Vertical Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 420mm (L) * 330mm (W) * 980mm (H) |
| Package Size: | 500mm (L) * 410mm (W) * 1060mm (H) |
Fingerprint ESD Barcode ID / IC Card Access Control Rfid Tripod Turnstile for Subway Station
| Product Name: | Access Control Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |

