All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
3 Million Times Automatic Systems Turnstiles , Durable Security Access Gates
| Application: | Stadium, Pulic Area , Park , Office Building , Club, Etc |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
Access Control Turnstile For Office Building / Hotel / Airport / Community
| Product Name: | Turnstile For Office Building / Hotel / Airport / Community |
|---|---|
| Gross Weight: | 70KG |
| Material: | 304 Stainless Steel Or 316 Stainless Steel |
IP54 Fingerprint Tripod Turnstile
| Product Name: | Fingerprint Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Stadium Ticket Management System For Barcode Scanner Turnstile TDX - CT - IP Controller
| Product Name: | Ticket Management Systems On Turnstile |
|---|---|
| Turnstile Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Turnstile Barrier Electronic Admission Ticket Managment Web Based Access Control System
| Product Name: | Turnstile With Ticket Management Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 220~240 V(AC) |
| Direction: | Single Or Double Direction For Optional |
Electronic Access Control Rfid Turnstile Barrier With Smart Card
| Application: | Stadium, Pulic Area , Park , Office Building , Club, Etc |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
Entrance & Exit Tripod Access Control Turnstiles IC ID Card Fingerprint Token ESD Tester
| Item Name: | Competitive Price Tripod Turnstile |
|---|---|
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
| Working Voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Biometrics Fingerprint IC ID Card Access Control Turnstiles 40 Persons / Min
| Product Name: | Access Control Turnstile / Flap Turnstile |
|---|---|
| Item Number: | GAT-201 |
| Gross Weight: | 80KG/PC |
LED Indicate Access Control Tripod Turnstile Gate / CE Waist Height Turnstiles
| Application: | Stadium, Pulic Area , Park , Office Building , Club, Etc |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
Luxtry Electronic Tripod Turnstile , Custom Size Turnstile Security Systems for High Class Building
| Product Name: | Luxtry Electronic Tripod Turnstile |
|---|---|
| Materail: | 304 Stainless Steel |
| Dimension: | 1200*280*980mm |

