All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Outdoor Tripod Turnstile Gate , Remote Control train station turnstile Entry
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | Stainless Steel |
Anti Tailgate Full High Security Turnstile Gate Double Lane Entry System
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*300*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Half Height Prestige Security Flap Gate Bidirectional Intelligent Flap Turnstile With Rfid Door Entry System
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Office Entry 304 Stainless Steel Swing Speedgate Turnstile High Security Pedestrian Access Control
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*120*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
World biggest factory Foxconn ESD turnstile supplier , ESD Test Turnstile Gate for factory entry
| Pedal Size: | (W) 400mmx (L) 420mmx (H) 20mm |
|---|---|
| Right Shoe Setting: | 0.01-1000MΩ,Accuracy ±5% |
| Product Name: | Automatic Access Control Tripod ESD Turnstile |
Popular 2D Qr Code Flap Barrier Gate With Software Sdk / Entrance Turnstile Security Gates
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
|---|---|
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
| Compatible: | 2D Code,QR Code Reader,Bar Code System |
2D barcode ticket system gate , rfid cards swipe turnstile , swing access control turnstile for marine park
| Type: | Turnstile Barcode Reader |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Size: | 1400 * 200 * 1000mm |
Luxury Electronic Pedestrian Turnstile Gate With NFC RFID Card Automatic Baffle
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| SIZE: | 1200*280*1000mm |
| LANE: | Width 900mm Double Wing Turnstile |
Single Entry Full Height Turnstile Manual Mechanism / Biometric Automatic Electrical
| Product Size: | 3100(L)*1500(W)*2250(H) Mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Single Entrance Full Height Turnstile |
High Security Half Height Turnstiles Anti Tail With Face Recognition Camera Finger Print
| Product Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |

