All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Entry Exit Half Height Rfid Access Control Turnstiles for Office University Office Building
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Speed Two Lane Half Height Turnstiles Retractable Input Barrier Gate
| Size: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| MAIN MATERIAL: | 304 Stainless Steel |
| Application: | Entry / Exit Of Carport, Hotel, House |
Electronic Swing Barrier Access Control Turnstiles With Security Thermal Scanner Counter System
| Size Of Product: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Direction: | Both Entry And Exist |
| Pathway Width: | 600mm |
Rfid Card Reader Flap Barrier Gate Security Programmable Turnstiles For Library System
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Application: | Face Recognition, Ticket Station, Office,etc. |
Counter RFID Optical Flap Barrier Turnstile With Face Recognition Half Height
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Power Supply: | AC110 Or AC220+/-10% |
Smart QR Code Scanner RFID Tripod Turnstile Gate with Automatic Drop Arm Access Control System for Subway Station and Canteen Entrance
| Type: | High Traffic Tripod Turnstile Type |
|---|---|
| Application: | Subway / Train /Bus Station |
| Scan Speed: | 35-40 Persons / Min |
zk access reader Half height or Full High Turnstile Retractable Glass Barrier , speed gate for indoor theater
| Size Of Product: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Direction: | Both Entry And Exist |
| Pathway Width: | 600mm |
Security DC Brushless motor biometric door access fingerprint turnstiles mechanism gate
| Warranty: | 1year Free Guaranty Service |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Product Name: | Automatic Half Turnstile Access Control For Gym |
CHINA luxury smart channel design single arm swing gate Half Height Turnstiles with CE sign
| Size Of Product: | 1500x120x1000H Mm, ( Or Custom ) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Passage Width: | 550mm, 600~900, Or Longer Custom |
Anti Tailgating Biometric Handicap Access Turnstile Gate
| Size: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| MAIN MATERIAL: | 304 Stainless Steel |
| Passing Speed: | 40 People/min |

