All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
304 Stainless Steel Esd Pedestrian Turnstile Intelligent Barrier Gate
| Product Name: | Esd Barrier Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
SUS304 Esd Flap Turnstile Intelligent Pedestrian Path Control Barrier Gate
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Control Software: | Yes |
Intelligent Pedestrian Esd Flap Turnstile 304 Stainless Steel
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Arm Length: | 51cm |
IP54 304 Stainless Steel Turnstiles Security Systems Intelligent
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Communication Connection: | RS485 Communication Module Standard. |
Waterproof Dual Lane Swing Barrier Turnstile Anti Collision Function Movement
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name: | Security Swing Barrier Turnstile Gates |
| Communication: | RS485 Or TCP/IP |
RS485 TCP IP Flap Turnstile Gate School Amusement Security Turnstile Gate
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
600mm - 900mm Fingerprint Turnstile Flap Barrier Turnstile For Sale Entrance Access
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Semi Automatic Biometric Full Height Turnstile 90 Degree Rotation Stainless Steel Turnstile
| Product Size: | 3100(L)*1500(W)*2250(H) Mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Single Entrance Full Height Turnstile |
Full Automatic Swing Turnstile Gate With Face Recognition Access Control System
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name: | Automatic Swing Turnstile Gate |
| Communication: | RS485 Or TCP/IP |
Slim Security Turnstile Gate 304 Stainless Steel For Gym Government Subway
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Slim Security Turnstile Gate |

