All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Bidirectional nfc access control turnstile enter insert card exit card acceptor flap turnstile
| Channel Width: | Single Wing In 600mm; Double Wing In 900mm |
|---|---|
| Application: | Sporting Venues / Gym / Buildings |
| Open Ways: | Rfid / Barcode / Ticket Scanner Approval |
Coin or Token Operated Half Height Turnstile Entrance Exit Gates for Public Area
| Item: | GAT-310 |
|---|---|
| Version: | Semi Automatic / Full Automatic |
| Gross Weight: | 75KG |
Barcode Qr code Tripod Access Control Turnstiles
| Brand Name: | Goldantell |
|---|---|
| Finish: | Brushed Surface |
| Dimension: | L1200 X W280 X H1000mm |
RFID controlled semi automatic tripod turnstile mechanism with Turnstile Motor
| Thick Of Steel: | 1.5mm Or Custom Desgin |
|---|---|
| Three Rolled Arm: | 51cm Long |
| Type: | Full Automatic |
Solenoid Locking 90 Degree Rotation Turnstile Mechanism
| Product Size: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Intelligent control Tripod Turnstile Gate / DC24V controlled access gates
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 0.2second |
Bi Directional Turnstile Flap Barrier , finger thumb opened turnstile 110 volt
| Application: | Sporting Venues / Gym / Buildings |
|---|---|
| Drive Motor: | DC Brushless Motor |
| Size: | L1200*W280*H1000mm |
Corrosion Resistant Rotating Counter Biometric Access Tripod Turnstile With Metro Rfid System
| Size Of Product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
110 volts full automatic Hs code tripod turnstile barcode scanner for stadium
| Arm Length: | 51cm |
|---|---|
| Working Temperature: | -15℃~+75℃ |
| Max Access Width: | 600mm |
Ticket management Barcode Reader turnstile entry systems
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | Passage Width: ≤600 Mm |
| Type: | Ticket Turnstile |

