All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Safety Flap Turnstile Gate Access Control With LCD Screen QR Code Reader NFC Reader
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Android ESD Turnstile Gate System 8 Inch Touch Screen Tablet Combo Wrist / Foot Pedal
| Product Name: | Combo Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
304 Stainless Steel Glass Rotate Full High Turnstile Double Channels Gym Gate Locking System Security Grade
| Product Size: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Dual Access Full Height Turnstile |
Building Factory Entrance Automatic Speed Gate Turnstile Under 240 Volt
| Size Of Product: | 1400 X 65 W X 1000 Mm |
|---|---|
| Net Weight: | 80KG |
| Material: | 304 Stainless Steel /316 Stainless Steel (custom) |
Pedestrian RS485 Security Barcode / Qr Code Scanner Turnstile For Tourist Area , Museum , Cinema Entrance
| Product Name: | Qr Code Scanner Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Working Voltage: | AC220 / 110 ±10%V 50±10%HZ |
Double Core Fingerprint Biometric Turnstile Gate , Fast Pass Flap Barrier Turnstile With Software
| Ir Sensor: | 4-6 Pairs |
|---|---|
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
| Product Name: | Bi-directional Flap Turnstile |
Half Height Portable Security Turnstile Gate Lock 304 SS With Rfid Coins Acceptor
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Lab / Factory Esd Turnstile 8 Inch LCD Monitor Built In Computer
| Product Name: | Esd Tester Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Accessories: | Wrist-strap, Right And Left Shoe |
Access Control SUS304 IP54 ESD Tester Gate Esd Turnstile System
| Product Name: | Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Enter Exit RFID Card / Fingerprint / ESD Tester Flap Barrier Turnstile Automatic Control System
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |

