All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
900mm Wide Channel Entrance Barrier Gate Crowd Control Automatic Optical Dual Wings
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
IP54 Waterproof Pedestrian Security Entrance Barrier Gate With Automatic RFID LED Ditector
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
High Security Face Recognition RFID Flap Barrier Gate
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
8 Inch LCD Monitor ESD Gate Human Body Comprehensive Wristband Foot Pedal
| Product Name: | Esd Tester Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
kindergarten Swing Barrier Gate 600 - 900mm Passage width bi direction adjustable
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
304 Stainless Steel Facial Recognition Turnstile Security System 600mm Passage Width
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Three Passage Ways Tripod Turnstile Gate Biometric Time Attendance Bidirectional
| Product Name: | Semi-auto Or Fully Auto Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Waterproof Flap Barrier Gate Automated Esd Foot Checker 90cm Wide Security System
| Material: | 1.5mm Thick 304stainless Steel |
|---|---|
| Ir Sensor: | 4-6 Pairs |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Airport Access Control Entrance Barrier Systems Bar Code Scanner Mechanism IP54
| Transit Speed: | 30~40 Persons / Min |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Subway High Traffic Flow Flap Barrier Gate 304 Stainless Steel Single / Double Core
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |

