All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
ESD Security Turnstile Gate RS485 Communication Interface System
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Heavy Duty Entrance Turnstile Security Doors Stainless Steel Bidirectional Robust Barrier
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Servo Motor Flap Turnstile Safety Face Terminal Recognition Bar Code Ticket In Subway
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
600mm Passage width Full Height Turnstile
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access Control Type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Automatic Half Height Turnstile Gate with Stainless Steel 304 IP54 Protection and 0.4s Barrier Open/Close Time
| Barrier Open Time: | 0.4 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485 |
| Operation Direction: | 2-Way |
Vertical Security Automatic Disables Turnstiles Controller RFID Card Open Cargo Stainless Steel Customized Door
| Access Control Type: | RFID Card, Fingerprint |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Public Buildings Lobby Premium Quality Tube Type disabled access turnstiles price
| Product Name: | Color Steel Sentry Box |
|---|---|
| Size Of Product: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Material: | Color Steel |
OEM Logo Sliding Turnstile / QR code Turnstile Door / Security Swing Barrier Gate / For Public Lobby
| Size Of Product: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Lifetime: | More Than 15 Years |
China high speed lane gate rfid swing barrier Half Height Turnstiles for pedestrian input access
| Passing Speed: | 50 Persons/min. (IC Card) |
|---|---|
| Operating Temperature: | -15°C-70°C |
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |

