All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access Control Type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.4 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Waterproof Indoor & Outdoor Pedestrian Biometric Access Control Turnstile Gate Swing Barrier Facial Recognition Turnstiles
| Pass Speed: | 40 People / Minute |
|---|---|
| Type: | Single Core Or Dual Core (optional) |
| Channel Width: | Normal 60cm, Or 90 (custom) |
Entry High Speed Gate Turnstile Barrier For Vip Clients , Face Or Ticket Recognition
| Size Of Product: | 1400*300*1000mm |
|---|---|
| Wing Material: | Acrylic |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
Thermal Scanner Face Recognition Flap Barrier Turnstile
| Size: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
| Access Width: | 60 Cm Or ( 90 Cm Custom-made) |
Anti Punching 0.6s Tempered Glass Full Height Turnstile
| Certification: | CE |
|---|---|
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
| Application: | Airport,Office,hotel,hospital Entrance |
Contactless Speed Gate Turnstile Anti Tailing Swing Supermarket Entrance Turnstile
| Direction: | Single Or Bi-directional |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Material: | 304 Stainless Steel |
High Safety Optical Turnstiles Face Recognition Access Control Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
SS304 Safety Access Control Management Flap Barrier Gate Turnstile Security Gate For Train
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
OEM Logo Sliding Turnstile / QR Code Nfc Gym Door / Security Swing Barrier Gate for Public Lobby
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Operation Direction: | 1-Way |
NFC Cards Speed Gate Turnstile Bidirectional Optical Turnstile Flap Gate
| Type: | Single Core & Double Core,high Spped Gate |
|---|---|
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
| Communication: | RS485 TCP/IP |

