All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Face Detection IP54 0.6 Second ESD Entry Flap Barrier Gate
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
|---|---|
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
Esd Card Reader RS485 SUS304 90cm Arm Swing Turnstile Gate
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Swing Arm Length: | 30-90cm |
Biometric Scanner SS Dual Channels Speedlane Turnstile Gate
| Type: | Single Core & Double Core,high Spped Gate |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Warranty: | One Year |
Customize OEM ODM Security Turnstiles Portable 1.6meter For Office Gym Cinema
| CE: | Approved |
|---|---|
| Communication: | RS485 TCP/IP |
| Dimension: | Pole Diameter 168mm, Height 1050mm |
Waterproof OLED Display Linux Turnstile Security Systems RFID Card QR Code Cloud Access
| Power Supply: | DC12V |
|---|---|
| Application: | Office/ Building/Factory Access Control,School |
| Function: | QR Code Module |
People Counter Sliding Turnstile Gate QR Code Turnstile For Entrance Lobby
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
304 Stainless Steel Swing Turnstile with Facial Recognition Access
| Pass Speed: | 40 People / Minute |
|---|---|
| Type: | Single Core Or Dual Core (optional) |
| Channel Width: | Normal 60cm, Or 90 (custom) |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Operation Direction: | 1-Way |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access Control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier Speed: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232 |
High Security Brushless Speed Gate Turnstile
| Product Name: | Swing Speed Gate |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Net Weight: | 70KG |

