All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
900mm Optical Thermal Swing Turnstile Gate For Gym
| Operating Temperature: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Power Supply: | AC100V-240V |
| Type: | Fully Automatic |
Contactless Face Recognition Infrared Tripod Turnstile Gate
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Warranty: | One Year |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
100mm Wide Slim Swing Turnstile Barrier Fast Passage Automatic RFID Reader For Lobby
| Cabinet Size: | 1400mm (L) * 100mm (W) * 980mm (H) |
|---|---|
| Power Supply: | 100~240 V(AC) |
| Passage Width: | 750mm |
Portable Tripod Turnstile Gate Fingerprint RS485 Stainless Steel Barrier Gate
| Odm/oem: | Accepted |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
Face Recognition Swing Turnstile Gate
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Foot Stand 1.5meter Swing Barrier Gate RS485 304 Stainless Steel Turnstiles
| Size Of Product: | 280*330*1500mm |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Swing Arm Length: | 30-90cm |
Swimming Pool Flap Speed Turnstile Gate With Modern Infrared Camera Passage
| Wing Panel: | Red / Blue / Transparent / Black Color |
|---|---|
| Power Supply: | 100-240V(AC) |
| Throughput Rate: | 35~40 Persons Per Min |
Electric Flap Barrier Turnstile Speed ESD Facial Scan Screen Control Software
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Half High ESD Turnstile Gate System Semi Automatic SUS304 Waterproof
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Access Control Face Recognition Turnstile Waterproof Outdoor With Barcode Scanner
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |

