All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
50000 Face Capacity Full Hight Turnstile Gate Access Control Recognition For Bank
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Customized OEM Security Turnstile Gate Single Gate 304 Standard Stainless Steel
| CE: | Approved |
|---|---|
| Communication: | RS485 TCP/IP |
| Dimension: | Pole Diameter 168mm, Height 1050mm |
Access Control Full Height Turnstile Smart Counting Stainless Steel For Bus Station
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Vertical Security Turnstile Gate RFID Card Open Cargo Stainless Steel Customized Door
| CE: | Approved |
|---|---|
| Communication: | RS485 TCP/IP |
| Dimension: | Pole Diameter 168mm, Height 1050mm |
Custom Color White Access Control Turnstiles Quick Pass Swing Barrier Speed Gate
| Certification: | CE |
|---|---|
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
| Application: | Airport,Office,hotel,hospital Entrance |
Customized Tripod Turnstile Gate OEM For Gym Factory Bank Office Building
| Odm/oem: | Accepted |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
Low Cost Electronic Full Height Turnstiles , Custom Size Turnstile Security Systems
| Size: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300(H )mm(can Be Custom Size) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Crate Package, 7CBM |
Paid Toilets Coin Operated Turnstiles
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Working Movement: | Indoor/outdoor -10℃~70℃ |
Customize OEM ODM Security Turnstile Gate Speed Swing Turnstile Gate For Gym Cinema School
| Certification: | CE |
|---|---|
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
| Application: | Airport,Office,hotel,hospital Entrance |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 220~240/110 V(AC) |

