All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
SS316 RS485 Biometric Pedestrian Turnstile Gate For Airport
| Size Of Product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) Mm |
|---|---|
| Type: | Manual Or Automatic Control |
| Material: | 304 Stainless Steel / 316 Stainless Steel |
RS485 Card Swiping 600mm Width Barcode Scanner Turnstile
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
| Warranty: | 1 Year |
Dual DC Brushless Motor Flap Turnstile Gate With Temperature Monitoring Access Control System
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Automatic Body Detection Turnstile Flap Barrier 304 SS Face Recognition RFID Reader
| Wing Panel: | Red / Blue / Transparent / Black Color |
|---|---|
| Power Supply: | 100-240V(AC) |
| Throughput Rate: | 35~40 Persons Per Min |
60cm Automatic China Factory QR Code Fingerprint Face Recognition Entrance Turnstiles Gates
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Security Metal Turnstile Outdoor Entrance Access Control With ESD QR Code Scanner Reader
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
High Security Optical Turnstile Speed Gate with 1400x300x1000mm Cabinet and DC12V Power Supply
| Access Control Type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, Rs485 |
DC12v Turnstile Access Control System Wrist Strap Tester With Three State Indicators
| Accessories: | Wrist-strap, Right And Left Shoe |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-50℃ |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Anti Pinch ESD Turnstile Gate System Double Channel Stainless Steel ESD Wristband Test
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
304 Stainless Steel Full Height Turnstile Gate Single Passage With Barcode Scanner
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |

