All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Outdoor Rfid Card Reader Swing Barrier Gate Turnstile Security With Counter
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1400*W200*H1000mm |
Waist Height Safety Pedestrian Turnstiles 900mm Passage Access Control Door
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Usage: | Subway Station Mall |
High End Double Channel Access Control Turnstile Gate Full Height Turnstile For Outdoor
| Size Of Product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) Mm |
|---|---|
| Type: | Manual Or Automatic Control |
| Material: | 304 Stainless Steel / 316 Stainless Steel |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching Power Supply: | AC220±10%V 50Hz Or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
Electronic Turnstile Barrier Gate with 0.2s Barrier Open/Close RS485 Communication and 600mm Passage Width
| Access Control Type: | IC Card, Fingerprint, QR Code |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, Rs485 |
App Code Scanner Controlled Subway Turnstile Rotary Drop Type Three Arm Barrier Gate
| Size Of Product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
qr code door access control sport turnstile temperature rfid multiple face recognition for gym entry
| Size Of Product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Net Weight: | 65KG |
Thick 1.5mm TCP/IP smart access electrics esd entry single waist height turnstile with nfc security system
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
RS485 Card Swiping 600mm Width Barcode Scanner Turnstile
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
| Warranty: | 1 Year |
IC ID Barcode Fingerprint Swing Gate Turnstile Facial Recognition
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | 40 Person/min |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter) |

