All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile entry systems ] match 417 Products.
Bi-Directional 2 Lane Turnstile with Facial Recognition for Schools
| Dimension: | 1200(L)*280(W)*900(H)MM |
|---|---|
| Type: | Manual Or Semi-automatic / Full Auto |
| Compatible: | Face / RFID / Fingerprint / Coin / QR Bar Code |
Three arms Tripod Barrier Gate RFID Turnstile with IC / ID card reader for Subway Station
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
|---|---|
| Application: | Pulic Toilelt, Park, Office Building, Club, Etc. |
| Net Weight: | 65KG |
Intelligent Waist Height ESD Turnstile Competitive Price Automatic Barrier Gate
| Material: | Stainless Steel 304 Or 316 |
|---|---|
| Power Supply: | AC220V/110V,50/60Hz |
| Product Name: | Door Access Control Barrier System |
Airport Metro Intelligent Glass Entrance Turnstiles Nice Shape Design
| Size Of Product: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1510*410*1080mm |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
RFID Biometric Barcode Speed Gate Turnstile Qr Code Access Control Systems
| Size Of Product: | 1500x120x1000H Mm, ( Or Customize Size ) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Passage Width: | 600~900mm For Option |
High Speed Sliding Turnstile Gate Half Height With QR Code / RFID Access Controller
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
RFID Card Auto Entry Electric Turnstile Train Turnstile Barrier Gate For Sporting Venue
| CE: | Approved |
|---|---|
| Communication: | RS485 TCP/IP |
| Dimension: | Pole Diameter 168mm, Height 1050mm |
Flap / Swing Speed Turnstile Gate QR Code Turnstile For Public Office
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Bi-directional Facial Recignition Turnstile Single Core Speedgate One Entry / Exit
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Net Weight: | 65KG |
1.8M Full High Turnstile with 304 Stainless Steel Construction and IP54 Protection for Secure Dual Lane Entry
| Access Control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier Speed: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

