All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Fashionable Design Stainless Steel Flap Barrier Turnstile Passage Speed 40 Persons / Min
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Net Weight: | 65KG |
Infrared Sensor Turnstile Flap Barrier Gate With Intelligent Anti - Pinch / Tail / Retrogradation Function
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Half Height Multiple Read Write Device Swing Gate Turnstile Remote Controlled Button
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Three arms Tripod Barrier Gate RFID Turnstile with IC / ID card reader for Subway Station
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
|---|---|
| Application: | Pulic Toilelt, Park, Office Building, Club, Etc. |
| Net Weight: | 65KG |
Normally 40 Person / Min Pass Rate Swing Barrier Gate , Easy Operation Security Turnstile
| Size Of Product: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Type: | Bridge Intelligent Swing Barrier Gate |
Bi Direction Fingerprint Turnstile Security Gates Waterproof IP54
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Size Of Product: | 600mm (L) * 300mm (W) * 990mm (H) |
CE Certificated ESD RFID Intelligent half height turnstile Access Control
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Pedestrian RS485 Security Barcode / Qr Code Scanner Turnstile For Tourist Area , Museum , Cinema Entrance
| Product Name: | Qr Code Scanner Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Working Voltage: | AC220 / 110 ±10%V 50±10%HZ |
Entrance & Exit Tripod Access Control Turnstiles IC ID Card Fingerprint Token ESD Tester
| Item Name: | Competitive Price Tripod Turnstile |
|---|---|
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
| Working Voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Station tripod Turnstile and Passgate with LED indicator light automatic reset fuction
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |

