All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Fingerprint Facial Recognition High Security Turnstile Full Height Outdoor IP62
| Product Size: | 1500*1350*2260mm Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | High Security Turnstile |
Clean Room Entrance Staff ESD Tester Flap Turnstile Gate For Wrist And Foot Strap
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
TCP / IP Fast Pass Auto Security Speed Gate Turnstile With RFID Reader DC 24V
| Product Name: | 304 SUS Speed Turnstile Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400*310*1000mm |
| Package Size: | 1480*380*1080mm |
Dual door access bi-directional channel electrical safe library entrance turnstile with barcode rfid interface
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Passage Gym Train Station Turnstile Door Multi Acess Acceptable
| Product Name: | Tripod Turnstile For Gym |
|---|---|
| Application Place: | Gym , Amusement Park , Stadium , Pulic Area , Office Building , Club, Etc |
| Gross Weight: | 70KG |
50w Indoor Outdoor Turnstile Web Based IP Biometric Acess Automated Security Gates
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Net Weight: | 80KG |
Access Control System Waist height Tripod Turnstile Gate Customized
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
RFID Flap Barrier turnstile security gate with Voice Prompt and alarm function
| Product Name: | RFID Flap Barrier Gate With Voice Prompt Function And Alarm Function |
|---|---|
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
All electric mechanical Swing Barrier Gate , Residence half height turnstile access control
| Product Name: | All-electric Mechanical Swing Barrier Gate In Residence Access Control |
|---|---|
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 1 Second |
CHINA luxury smart channel design single arm swing gate Half Height Turnstiles with CE sign
| Size Of Product: | 1500x120x1000H Mm, ( Or Custom ) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Passage Width: | 550mm, 600~900, Or Longer Custom |

