All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Double motor Access Control Turnstiles rfid card pedestrian turnstile gate
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | ≤600 Mm |
| Passing Direction: | Bi-directional Or Single (adjustable) |
High Speed Edestrian Barrier Gate Stainless Steel Access Control System For Restaurant Hall
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Magnetic RS485 SS304 IP54 Access Control Turnstile Gate
| Size Of Product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Three Arm Length: | 51cm |
| Transit Speed: | 25~32 Persons / Min |
Access Control Full Height Turnstile Gate Fingerprint QR Code RFID Security Barrier Gate
| Product Size: | 3100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) Mm |
|---|---|
| Application: | Prison, Factory, Government Etc. |
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
RFID / Fingperint / Face Scan Access Control Turnstile Gate OEM ODM For Building
| Size Of Product: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Door Material: | Steel |
| Open Speed: | 3-10s |
Two Way Access Control Turnstile Gate 1.1meter Support Handicapped Wheelchair
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Acrylic Barrier Lane Speed Gate Turnstiles Led Lighting Solid Cabinet
| Product Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Full Automatic Swing Turnstile Gate With Face Recognition Access Control System
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name: | Automatic Swing Turnstile Gate |
| Communication: | RS485 Or TCP/IP |
Waterproof Speed Turnstile Gate Anti Epidemic With Facial Recognition / Temperature Test
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Turnstile Gate With Facial Recognition |
Pedestrian Flap Turnstile Barrier Security Barrier Gate With Facial Recognition
| Product Name: | Barrier Gate With Facial Recognition |
|---|---|
| Size Of Product: | 500*280*960mmmm |
| Package Size: | 580*360*1050mm |

