All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
RFID Reader Flap Barrier Gate Fingerprint Access Control Rotating Security Turnstile Gate
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Pedestrian Swing Gate Barrier Portable Face Recognition Optical Access Control Turnstile
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
SS 304 / 316 3 Rolling Turnstiles With Button/Card/Remote Control Operation Mode
| Size: | 1200mm(L) X 280mm(W) X 1000mm(H) |
|---|---|
| Name: | Tripod Turnstile Gate |
| Material: | Stainless Steel 304/316 |
Bi - Directional Flap Turnstile Gate 3 Channels For Secure Access Control
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Vertical Security Automatic Disables Turnstiles Controller RFID Card Open Cargo Stainless Steel Customized Door
| Access Control Type: | RFID Card, Fingerprint |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Enter Exit RFID Card / Fingerprint / ESD Tester Flap Barrier Turnstile Automatic Control System
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Auto Reposition Safety Rfid Swing Turnstile Flexiable IR Detector DC 24V Brush Motor
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Half Height Prestige Security Flap Gate Bidirectional Intelligent Flap Turnstile With Rfid Door Entry System
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
VIP And Disabled Automatic Pedestrian Swing Gate Access Control Smart Alarm Device
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Full Automatic RFID Turnstile
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |

