All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Luxtry Electronic Tripod Turnstile , Custom Size Turnstile Security Systems for High Class Building
| Product Name: | Luxtry Electronic Tripod Turnstile |
|---|---|
| Materail: | 304 Stainless Steel |
| Dimension: | 1200*280*980mm |
Neighborhoods , Fitness Access Control Turnstiles RFID Card Fingerprint Face Collection
| Product Name: | Access Control Turnstile |
|---|---|
| Type: | Full Automatic |
| Gross Weight: | 70KG/pc |
Rotating arm Tripod pedestrian RFID Turnstile Gate , anti rush alarm function
| Product Name: | Competitive Price Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*300*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Automatic Tripod Half Height Turnstiles Gate , entrance metro turnstile pedestrian control
| Product Name: | Esd Tripod Turnstile Barrier With Qr Barcode And Fingerprint Scanner And RFID Reader |
|---|---|
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
Half Height Coin or Token Operated turnstile entrance gates for Swimming Pool Entrance
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
| Package Size: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1100mm (H) |
Half Height Portable Security Turnstile Gate Lock 304 SS With Rfid Coins Acceptor
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
SS316 RS485 Biometric Pedestrian Turnstile Gate For Airport
| Size Of Product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) Mm |
|---|---|
| Type: | Manual Or Automatic Control |
| Material: | 304 Stainless Steel / 316 Stainless Steel |
Low Noise Child Cartoon Swing Barrier Gate Turnstile For Kids Kindergarten
| Item Name: | Cartoon Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Material: | 304 Stainless Steel |
304 SS Speed Gate Turnstile With Face Recognition Thermal Camera
| Product Name: | Speed Gate |
|---|---|
| Suit For: | Indoor&outdoor |
| Wiegand Format: | 26/34 |
School Kindergarten Swing Barrier Gate bi directional turnstile RFID Card
| Item Name: | Panda Bi Directional Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Material: | 304 Stainless Steel |

