All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
High Glass Baffle Optical Turnstile Dual Channel Controller Swing Barrier Gate For Exit
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
NFC IC ID Card Security Turnstile Gate For Access Control Attendance
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*200*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
8-Inch LCD ESD Tester Turnstile Gate 1200mm Stainless Steel
| Turnstile Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| ESD Pedal Size: | 400mm (W) X 420mm (L) X 20mm (H) |
| Recording Capacity: | 100,000 Or More |
Metro / Subway Automatic Flap Barrier Gate With Led Reminder And Access Control System
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Double Motor Full Automatic Retractable Airport Turnstile barrier Gate Mechanism
| Type: | Double Motor Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Led Light RFID Safety Access Pedestrian SecuritySwing Gate Infrared Swing Gate Barrier
| Product Name: | Pedestrian Swing Barrier |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1400*280*1000mm |
Security Integrating Tripod Turnstile Gate Face Recognition Access Control
| Product Name: | Face Recognition Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
Stainless Steel High Speed Gate Access Control Turnstiles single or bi directional
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200(L) * 280(W) * 980(H)mm |
| Material: | Standared 304 Stainless Steel |
Workshop turnstile entrance gates , esd turnstile security systems with Test Device
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Compatible: | ESD Testing System |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Automatically Tripod Turnstile Gate , Rotary drop arm barrier Fingerprint Recognition Controlled
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Compatible: | ESD Testing System |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |

