All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Electronic Swing Barrier Access Control Turnstiles With Security Thermal Scanner Counter System
| Size Of Product: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Direction: | Both Entry And Exist |
| Pathway Width: | 600mm |
600mm - 900mm Fingerprint Turnstile Flap Barrier Turnstile For Sale Entrance Access
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Sports Exhibition Gym Automatic Entrance Turnstiles With RFID Card QR Code Fingerprint
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Gym Entrance Turnstile |
304 SUS RFID Card QR Code Facial Rotating Turnstile 90 / 120 Deg Full Height Outdoor
| Product Size: | 2400*1350*2260mm Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Dual Access Full Height Turnstile |
Full Height Access Control High Security Turnstile Bidirectional Automatic
| Product Size: | 2400*1350*2260mm Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | High Security Turnstile |
High Security Full Height Turnstile Gates With RFID Card QR Code
| Product Size: | 1500*1350*2260mm Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel Or 316 Stainless Steel |
| Type: | High Security Turnstile |
100V 240V Pedestrian High Security Revolving Door Access System Gate Full Height
| Certification: | CE |
|---|---|
| Application: | Prison, Factory, Government Etc. |
| Power Supply: | AC220V/110V |
Double Wings Automatic Turnstile Gate
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
RFID Reader Flap Barrier Gate Fingerprint Access Control Rotating Security Turnstile Gate
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
SS 304 / 316 3 Rolling Turnstiles With Button/Card/Remote Control Operation Mode
| Size: | 1200mm(L) X 280mm(W) X 1000mm(H) |
|---|---|
| Name: | Tripod Turnstile Gate |
| Material: | Stainless Steel 304/316 |

