All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
304 Stainless Steel Glass Rotate Full High Turnstile Double Channels Gym Gate Locking System Security Grade
| Product Size: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Dual Access Full Height Turnstile |
European Standards Biometric Access Control Turnstile Gate With Wiegand Face Recognition
| Product Size: | 3100(L)*1500(W)*2250(H) Mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Single Entrance Full Height Turnstile |
304 SS Fast Speed Gate Turnstile For Secure And Access Control High Speed 35-40 Person Per Minute With Advertising Door
| Way Of Control: | Full Automatic |
|---|---|
| Infrared Quantity: | 8-12 Pairs |
| Product Name: | Fast Speed Gate Turnstile |
304 Stainless Steel Tripod Turnstile Gate Hydraulic Shock Absorbers Intelligent
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
IP54 Fingerprint Tripod Turnstile
| Product Name: | Fingerprint Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
2D barcode ticket system gate , rfid cards swipe turnstile , swing access control turnstile for marine park
| Type: | Turnstile Barcode Reader |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Size: | 1400 * 200 * 1000mm |
Waist height automatic Station Swing Gate Turnstile , Swing Gate Turnstile
| Product Name: | Waist Height Automatic Swing Barrier Gate For Station Airports Hoverport |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
DC Brushless Motor Pedestrian security gates / train station turnstile Access Control
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Prestige QR / Barcode Scanner Turnstile
| Product Name: | QR / Barcode Access Control Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |
Fast pass Tripod Turnstile Gate , bidirectional Turnstile Security Products long range control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |

