All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Safety Security Face Terminal Recognition Bar Code Ticket Barrier Flap Turnstile Gate
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Bi Directional Tripod Turnstile Gate IP54 With RFID Facial Recognition Access Control
| Power Supply: | AC110~240 V |
|---|---|
| Passage Speed: | 30~40 Persons/min |
| Application: | Indoor Or Outdoor |
Waterproof Residential Swing Turnstile Gate Electronic RFID Barrier Gate For Gym
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
QR Code RFID Reader Access Control Turnstile Gate Pedestrian Control For Office School Gym
| Product Size: | 3100L*1350 W*2300 H (MM) Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Dual Access Full Height Turnstile |
Indoor & Outdoor RFID Card Biometrics Facial Recognition Three Lane Full Height Turnstile
| Product Size: | Length 3600*width 1500*height 2300mm Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Three Lane Full Height Turnstile |
Stainless Steel Retractable Flap Barrier Gate , Bi - directional Multi Access Control Turnstiles
| Product Name: | 304 SUS Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |
Fingerprint Tripod RFID Turnstile Gate Access Control Turnstile System
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Access Control tripod access system , turnstile entrance With Fingerprint Barcode Reader
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Coin or Token Operated Half Height Turnstile Entrance Exit Gates for Public Area
| Item: | GAT-310 |
|---|---|
| Version: | Semi Automatic / Full Automatic |
| Gross Weight: | 75KG |
Flow control revolving arm Tripod Turnstile Gate for school supermaket station
| Product Name: | Flow Control Revolving Arm Tripod Turnstile Security Door For School Supermaket Station |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |

