All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Two door access Prison Full Height turnstile security gates RFID card and Fingerprint Control
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Type: | Two Door Access Full Height Turnstile |
| Net Weight: | 200KG |
Access Control Barcode Flap Barrier Turnstile Baffle Doors Motor Control Board
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Product Name: | Security Swing Barrier Turnstile Gates |
Security Full Height Turnstile Gate Dual Lane Bi Directional For Prison
| Product Size: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Dual Access Full Height Turnstile |
Entry Door Access Control Turnstiles Automatic Fingerprint RFID Code Reader Flap Type
| Left Shoe Setting: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Wrist-strap Setting: | 0.1-35MΩ |
| Control Software: | Has ( There Is Simple Esd Tester Without Software) |
Dual DC Brushless Motor Flap Turnstile Gate With Temperature Monitoring Access Control System
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Anti Collision Security Turnstile Gate Face Recognition For Scenic
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name: | Security Swing Barrier Turnstile Gates |
| Communication: | RS485 Or TCP/IP |
Fast Speed Security Flap Turnstile Gate With Face Recognition / RFID Access Control
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*980mm |
| Package Size: | 1280*300*1070mm |
Security Metal Turnstile Outdoor Entrance Access Control With ESD QR Code Scanner Reader
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Waterproof OLED Display Linux Turnstile Security Systems RFID Card QR Code Cloud Access
| Power Supply: | DC12V |
|---|---|
| Application: | Office/ Building/Factory Access Control,School |
| Function: | QR Code Module |
High Security RFID Access Control Turnstile Gym Speed Gate Turnstile With One Drop Rod
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*200*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |

