All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
RS485 Full Height Glass Obstacle Swing Gate Turnstile
| Product Size: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Product Name: | Width 900mm Double Wing Turnstile |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Unique Waterproof Kids Turnstiles Gate Dual Lane Security Control No Touch With Coin Acceptor
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
RS485 TCP IP Flap Turnstile Gate School Amusement Security Turnstile Gate
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Steel Security Turnstile Gate Supermarket Automatic Opening Swing Turnstile Gate
| Size Of Product: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Door Material: | Steel |
| Open Speed: | 3-10s |
Stainless Steel 304/316 RFID Turnstile Gate 30 - 40 Persons/Min With DC Brushless Motor
| Name: | Tripod Turnstile Gate |
|---|---|
| Power Supply: | AC110~240 V |
| Protection Level: | IP54 |
Semi Automatic Facial Recognition Turnstile Stainless Steel 304 Turnstile 1200*280*1000mm
| Application: | INDOOR / OUTDOOR |
|---|---|
| SIZE: | 1200*280*1000mm |
| TYPE: | Semi-automatic/Full Automatic/manual |
Outdoor Event FCC Swing Gate Turnstile Full Automatic 316 Stainless Steel
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Bi-Directional 2 Lane Turnstile with Facial Recognition for Schools
| Dimension: | 1200(L)*280(W)*900(H)MM |
|---|---|
| Type: | Manual Or Semi-automatic / Full Auto |
| Compatible: | Face / RFID / Fingerprint / Coin / QR Bar Code |
Fashionable Security Speed Gate High Working Speed Glass Turnstile For Public Service
| Product Name: | 304 SUS Speed Turnstile Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400*310*1000mm |
| Package Size: | 1510*380*1080mm |
swipe card access control turnstile gate for wheelchair
| Passage Width: | 110cm, 90cm,60cm |
|---|---|
| Application: | Factory, Border,plant, School, Gym |
| Swing Panel Length: | 35~90cm Per Pc |

